BUS PRAHA ŘÍM:

Kompletní dopravní služby v oblasti turistické přepravy osob. Pro incomingové i outgoingové cestovní kanceláře, tuzemské i zahraniční skupiny, jednotlivce, VIP, školy, sportovní kluby a firmy, zajišťujeme dopravu vlastními luxusními autobusy Mercedes-Benz a Setra, minibusy a osobními vozy. Naše vozy poskytují komfort a bezpečí i pro nejnáročnější klientelu.

Akční nabídka:

Kontaktujte nás na naší nonstop lince +420 608 296 296. V rámci našich služeb nabízíme letištní transfery, okružní jízdy po Praze, ČR i Evropě, pronájmy vozidel s řidičem, organizaci dopravy pro Vaše akce a speciální ceny ušité přímo na míru dle Vašich požadavků! Cenu za dopravu Vám operativně zpracujeme dle termínu, programu, počtu osob nebo Vašeho budgetu.

Aktuality:

Pro Váš komfort stále rozšiřujeme nabídku služeb a náš vozový park. Nově jsme pro Vás zakoupili autobus Mercedes-Benz Travego 48+1+1 a Turismo 57+2+1. Tyto luxusní a komfortní autobusy jsou vybaveny velmi pohodlnými polohovatelnými sedadly, WC, klimatizací, DVD, radiem, mikrofonem, barem a lednicí.